11.05.2017

Швидкоз’ємні кільця

Шайбою іменується кріпильний виріб, призначене для зниження рівня навантажень на поверхню деталі. Використовується дана різновид кріплень і для запобігання самовідкручування болтів, гвинтів і гайок.

Шайба стопорна швидкознімна – виготовлена ​​у вигляді розірваного кола з округлими виступами (зубцями), які виступають всередину, застосовується скрізь, де є вали. Сталеві зубці, розташовані на внутрішній стороні і на кінцях, грають роль точок опори.

Сфера застосування

Швидкоз’ємні стопорні кільця (ДСТУ 11648 і DIN 6799) широко використовуються всюди, де є обертові механізми (найбільш поширені в машинобудуванні). Конструкція, зручна для установки і зняття кільця без використання спеціального інструменту, робить її максимально зручною в застосуванні.

Шайби, які під час установки розгинаються і встановлюються в призначені під них пази, використовуються і в інших сферах промисловості. Так, наприклад, шайби наполегливі швидкоз’ємні незамінні в:

 • приладобудуванні;
 • верстатобудуванні;
 • виробництві побутової техніки і т.д.

Використовуються швидкоз’ємні кільця в роз’ємних вузлах на валах, діаметр яких знаходиться в діапазоні від 1 мм до 38 мм.

З яких матеріалів виготовляються?

Шайба швидкознімна для вала, яку можна замовити на сайті ТОВ «УА.СНАБ» оптом і в роздріб, проводиться з пружною, рідше – нержавіючої сталі.

Залежно від того, в якій сфері буде застосовано виріб, залежить матеріал його покриття. Так, швидкоз’ємні стопорні кільця виготовляються з наступними видами покриття:

 • кадмієві (застосовується в механізмах, що працюють в умовах підвищеної вологості);
 • цинкове (використовують в деталях, що працюють при температурі менше 70 градусів за шкалою Цельсія);
 • никелевое (має декоративне призначення; є стійким до деяких кислот і лугів);
 • жовте пасивування (також виконує декоративну функцію).

Найбільш поширеними вважаються кадмієві і нікелеве покриття швидкоз’ємних шайб.

Купівля швидкоз’ємних стопорних шайб в компанії ТОВ «УА.СНАБ»

Купити шайбу швидкознімну (ДСТУ 11648 або DIN 6799) в потрібній вам кількості пропонує спеціалізована компанія ТОВ «УА.СНАБ». Замовити продукцію з каталогу можна за оптимальними цінами і з доставкою по Києву та іншим містам України. Шайби для вала, які у нас можна купити оптом і в роздріб, виготовлені з пружною і нержавіючої сталі. Шайби можуть бути упаковані по 50, 100, 200 виробів одного типорозміру.

Співпраця з відомими вітчизняними та світовими виробниками дозволяє нам реалізувати якісну сертифіковану продукцію за доступною ціною. До переваг покупки у нас відносяться також:

 • широкий асортимент продукції, який, до того ж, регулярно оновлюється;
 • кваліфіковане обслуговування по будь-яких питань щодо характеристик товару і умов замовлення;
 • індивідуальний підхід до кожного клієнта;
 • можливість купити товар, який не представлений в каталозі (тобто, «під замовлення»).

Зв’язатися з менеджерами можна, зателефонувавши за вказаними номерами або надіславши листа на електронну пошту компанії. Ваше звернення важливо для нас!