19.07.2018

Мастила

Заказать звонок

Моторне масло, купити оптом яке можна в UA.SNAB, представлено в асортименті. В каталозі присутні промислові та автомобільні рідини ХАДО (Україна), виготовлені в Україні, здатні захищати запчастини і комплектуючі транспортних засобів від швидкого зносу. Продукція, що випускається під брендом VERYLYBE, – це вже унікальні за своїми експлуатаційними властивостями автомастила Голландії.

Що вибрати?

Літієве масло VERYLYBE цінується в автомобільному світі за універсальність, невисоку вартість, тому є для багатьох автомобілістів. Подібна продукція все частіше з’являється не тільки в приватних гаражах, а й автомобільних майстерень, сервісних центрах. Мастила, іменовані літієвими, отримали таку назву в зв’язку з тим, що в якості згущувача використовуються солі жирних кислот літію.

Постачальник забезпечує випуск так званих літієвих мастил, в складі яких знаходяться загусники. VERYLYBE зосередилася на виготовленні мастил з додаванням кондиціонера металу, хоча виробники можуть збагачувати склад за рахунок додавання і інших присадок, антиокислювачів.

Універсальні і силіконові варіанти XADO, країною виробника яких є Україна, користуються особливою популярністю не тільки в Україні, але і в інших країнах світу. Такі напівсинтетичні рідини відрізняються наявністю в складі атомарного ревіталізанта, який застосовується в якості присадки.

Покладаючись на той факт, що використовуються моторні рідини для консервації пошкоджень і корозії, ціна на асортимент товарів від українського виробника, в каталозі продукції якого представлено понад 20 видів автомастил, демократична, хоча і ціни на кожний виріб окремо можуть варіювати, так як визначальним фактором ціноутворення є експлуатаційні властивості.

Комерційна пропозиція від UA.SNAB

UA. SNAB, заснований в 2017 році в Києві, є зручний інтернет-майданчик, де можна придбати оригінальні масла оптом швидко і дешево.

Перш ніж купити моторні масла оптом, фахівці компанії готові надати професійну консультацію з приводу асортименту продукції від XADO і VERYLYBE.

Щоб замовити, використовуйте комерційну пропозицію, завантажити яку можна на сторінці сайту. Можлива доставка в усі міста країни.

UA. SNAB – оптовий продаж моторних масел від оригінального виробника по всій Україні! Комфортні умови доставки, привабливі ціни та індивідуальний підхід до кожного клієнта!