24.04.2017

Зовнішні кільця

Зовнішні стопорні кільця – це незамкнуті кріпильні деталі, які використовують для фіксації елементів машини або механізму в отворі або на валу. Зовнішні стопорні кільця широко затребувані для кріплення осей, важелів, підшипників і тяги, забезпечуючи їх довговічність навіть за умов безперервної складної експлуатації. Встановлюються вони в спеціальні канавки, таким чином, що виступає частина відіграє роль оплечья і фіксує деталь в призначеному для неї місці. Ремонт і обслуговування механізмів, в яких використана представлена ​​деталь, не викликає складнощів – для усунення несправностей не потрібно ніяких інструментів, крім щипців-знімачів і плоскої викрутки (для виробів невеликих діаметрів).

Матеріали для виготовлення зовнішніх стопорних кілець

Стопорні кільця зовнішні, які можна купити у ТОВ «УА.СНАБ» оптом і в роздріб, виробляються відповідно до ГОСТ або DIN. Якщо говорити про відмінність кріпильних деталей, виготовлених відповідно до ДСТУ і DIN, то перші можуть виготовлятися з більш тонкого металу.

Кільця стопорні зовнішні виробляються переважно з вуглецевої інструментальної або конструкційної сталі, нержавіючої сталі. Вироби з берилієвої міді менш поширені. В якості антикорозійного покриття застосовують цинк, нікель і кадмій.

Рекомендації з вибору

Перш ніж купити стопорні зовнішні кільця (ДСТУ 13940, ДСТУ 13942, DIN 471), необхідно ознайомитися з декількома правилами. Зокрема, потрібно підібрати:

  • підходящий перетин деталі;
  • типорозмір (відзначимо, що зовнішні стопорні шайби вимірюються по діаметру всередині деталі);
  • марку стали, з якої виготовлена ​​кріпильна деталь;
  • покриття вироби.

Якщо в процесі підбору товару виникли складності, рекомендуємо зв’язатися з фахівцями компанії ТОВ «УА.СНАБ». Співробітники фірми мають суттєвий запас теоретичних знань про всій представленої в каталозі продукції, а значить, допоможуть підібрати виріб, який максимально точно відповідатиме потребам вашого підприємства.

Купівля кріпильних елементів в компанії ТОВ «УА.СНАБ»

Компанія ТОВ «УА.СНАБ» – надійний постачальник зовнішніх стопорних кілець для вашого підприємства. Ми налагодили співпрацю з провідними світовими виробниками кріпильних деталей, тому можемо ручатися за високу якість продукції, що реалізовується, асортимент постійно розширюється.

Купити товари з нашого каталогу можна з доставкою в будь-який регіон України. Доставка по Києву і містах країни здійснюється кур’єрськими та поштовими службами. Придбати продукцію від ТОВ «УА.СНАБ» можна з гарантією доступної ціни. Пряма співпраця з виробниками дає можливість «звільнити» ціни від посередницьких накруток і запропонувати постійним клієнтам участь в бонусної програмі.

Замовити консультацію менеджерів компанії можна, зателефонувавши за вказаними номерами або надіславши листа на електронну пошту компанії. Ваші побажання та зауваження важливі для нас!