02.11.2020

Пружинні кільця

Кільце стопорне пружинне представлено в асортименті спеціалізованих компаній в декількох різновидах. Зокрема, розрізняють зовнішні (зовнішні) кільця, внутрішні і швидкоз’ємні. Як правило, виготовлені вони з дроту або вуглецевої сталі. Шайба пружинна стопорная з нержавіючої сталі і берилієвою міді зустрічається набагато рідше.

З огляду на, що деталі виготовляються з стрічкової або листової пружинної сталі, для них характерно прямокутний перетин. У виробів з дроту перетин може бути круглим (з тієї причини, що даний матеріал легше піддається формуванню). У будь-якому випадку, у покупців є можливість купити товар, представлений в каталозі компанії, або ж замовити виготовлення деталі за індивідуальними кресленнями.

Що стосується швидкоз’ємних наполегливих шайб, то в останні роки вони завойовують все ширшу популярність. Причина – в простоті монтажу і демонтажу. Для того щоб встановити або зняти деталь, не доведеться використовувати спеціальний інструмент, досить невеликого зусилля.

Правила вибору деталей

Перш ніж купити кільце пружинне, необхідно вибрати відповідне по ряду індивідуальних критеріїв виріб. Зокрема, необхідно відповісти на кілька запитань:

  1. Наскільки інтенсивно використовуються шайби на вашому підприємстві і як швидко вони зношуються?
  2. Для вала якого діаметру потрібні шайби?
  3. Деталі якого перетину вам підійдуть – круглого або прямокутного?
  4. Як ви вважаєте за краще купувати товар – оптом чи вроздріб?
  5. Яка кількість резервних деталей здатне зберігатися на вашому складі?

Крім того, перед оформленням замовлення необхідно вибрати матеріал, з якого виготовлені кільця (з вуглецевої або нержавіючої сталі).

Якщо вам складно відповісти на ці питання самостійно, можна звернутися за допомогою до фахівців. Так, співробітники компанії ТОВ «УА.СНАБ» готові допомогти у виборі і запропонувати клієнту саме той товар, якого потребує його підприємство. До того ж, консультант спеціалізованої фірми допоможе порівняти ціни і оформити замовлення на сайті.

Купівля пружинних кілець в компанії ТОВ «УА.СНАБ»

Купити пружинне кільце підшипника за оптимальною ціною можна в компанії ТОВ «УА.СНАБ». Ми співпрацюємо як з роздрібними, так і оптовими клієнтами. Для постійних замовників ми готові запропонувати індивідуальні умови співпраці і участь в спеціальній бонусної програми.

Замовити кільце пружинне кругле у нас можна з доставкою в будь-яке місто України (Київ, Одесу, Харків, Дніпро, Чернівці, Львів та ін.). Доставка замовлень по регіонах України стає можливою завдяки вітчизняним компаніям-перевізникам. Обробка замовлень і доставка продукції до клієнта здійснюється в самі стислі терміни.

Кожна шайба стопорна пружинна і будь-який інший товар з каталогу ТОВ «УА.СНАБ» пройшли необхідні перевірки та мають відповідні сертифікати якості. Ми співпрацюємо з провідними виробниками кріпильних елементів, тому в їх високій якості сумніватися не доводиться!

Зв’язатися з нашими менеджерами, задати питання щодо характеристик продукції та обслуговування в компанії можна, зателефонувавши за вказаними номерами або написавши листа на нашу електронну пошту. Ми завжди відкриті до діалогу і прагнемо зробити так, щоб кожен клієнт перейшов в розряд постійних!