24.04.2017

Стопорні кільця DIN

На сьогоднішній день зовнішні і внутрішні стопорні кільця DIN є європейськими аналогами продуктів з позначенням ГОСТ і мають ряд особливостей. Вони також кріпляться на валу або в функціональному отворі, фіксуючи підшипники кочення і інші деталі, захищаючи їх від зсуву, поломки.

При цьому, форма і діаметр залежить від конкретної моделі, а головна відмінність полягає в товщині листа вуглецевої або нержавіючої сталі, з якого виготовлена ​​кріпильна деталь – стопорні кільця ДІН трохи ширше.

Відмітні особливості

Зовнішні стопорні кільця DIN 471 співвідносяться з вітчизняними аналогами по ДСТУ 13942-86. До діаметра 7 мм відмінностей між ними немає, далі у певних типорозмірів виникають відхилення по ширині, а деякі моделі взагалі є тільки в одному стандарті. Тут потрібно відзначити один важливий момент: з діаметра 210 до 300 мм можна купити тільки кільце стопорне ДІН – для таких типорозмірів немає відповідності в ДСТУ.

Для DIN 472 відмінності з відповідним стандартом 13943-86 починаються з діаметра 34 мм, а моделі з діаметрами 31 і 63 мм виготовлені тільки за європейським стандартом. Решта вітчизняні та зарубіжні продукти представлені у всіх розмірах, починаючи з 8 мм, закінчуючи 320 мм.

Швидкоз’ємні DIN 6799 є аналогами вітчизняних моделей, виготовлених за ДСТУ 11648-75. Вони кріпляться на валах і знімаються вручну, без використання спеціальних інструментів. Також призначені для фіксації вала, деталей на ньому. В європейському стандарті представлені варіанти діаметром від 1 до 38 мм, а у вітчизняному – від 2 до 20 мм.

Коли варто зробити покупку?

Перш, ніж купити кільце стопорне DIN в Києві або будь-якому іншому населеному пункті України, потрібно визначити:

  1. Діаметр вала / отвори – виріб може бути трохи менше або більше, потрібно враховувати глибину канавки.*
  2. Призначення кріпильних деталей і правила вимірів діаметра. **
  3. Можливу пластичність виробів при стисканні / розширенні щипцями для монтажу. ***
  4. Товщину канавок (пазів), в які будуть занурюватися запірні кільця.
  5. Майбутню інтенсивність робочого процесу, потенційну навантаження на кріпильні деталі.
  6. Наскільки потрібна збільшена товщина сталі.

* При монтажі / демонтажі внутрішні стопорні кільця злегка стискаються для фіксації в канавці, а зовнішні – розпрямляються для закріплення на валу, але потім щільно замикаються, охоплюючи канавку, завдяки пружинним властивостям

** Зовнішні стопорні кільця, швидкоз’ємні шайби вимірюють по внутрішньому діаметру, а внутрішні – навпаки, по зовнішньому

*** Залежить від марки стали, способу її обробки. При перевищенні порогу пластичності кільця і ​​шайби безповоротно деформуються

Якщо відповіді на другий і третій питання необхідні швидше для правильного вибору розміру і монтажу / демонтажу, то відповіді на перший, четвертий, п’ятий і шостий питання можуть стати вагомою причиною для вибору продукції DIN.

Для певного діаметра вала / отвори, конкретної товщини канавок може просто не знайтися відповідної моделі, відповідає ДСТУ. А посилені навантаження тільки підтверджують необхідність закупівлі виробів зі збільшеною товщиною сталі, використовуваної в якості сировини. Також цей пункт важливий для ухвалення рішення про покупку оптом чи вроздріб.

Де придбати?

Отримати грамотну консультацію, відповіді на всі питання, що цікавлять, домовитися про прийнятну ціну на роздрібну покупку, дрібний, середній або великий опт і, нарешті, купити стопорні кільця DIN в Україні недорого можна через наш інтернет-магазин. Процес оформлення замовлення не відніме у вас багато часу, а доставка можлива в будь-який з населених пунктів.

Ціни, бонусна програма і можливість отримання знижки вас приємно здивують, а якість продукції підтверджена численними перевірками та сертифікатами. На сьогоднішній день, це краще співвідношення ціни і якості, гарантованого кращими європейськими виробниками.