04.04.2017

Внутрішні кільця

Стопорні кільця – це невід’ємний елемент кріплення. Їх роль полягає в запобіганні зсувів деталей. До того ж, внутрішні стопорні кільця служать для надійного кріплення деталей і мінімізації ризику їх «сповзання» з посадочних місць.

Сфера використання даних елементів досить широка. Зокрема, внутрішні стопорні кільця застосовуються в машино- і приладобудуванні, в процесі виробництва побутової техніки. Іншими словами, вони незамінні всюди, де є потреба в закріпленні валів, важелів і підшипників зібраних вузлів.

Форма упорних шайб – незамкнута, за зовнішнім виглядом нагадують підкову. На краях «підкови» розташовані спеціальні фіксатори з отворами.

Матеріали, з яких виготовляються стопорні кільця внутрішні, різноманітні. Але найбільш затребувані в промисловості вироби з стрічкової, листової і дротяної стали.

Внутрішні стопорні шайби – специфічні особливості

Кільця пружинні внутрішні, представлені в даному розділі нашого каталогу, використовуються для прикріплення деталей всередині отворів. Для фіксації стопорного кільця в отворі всередині деталі проточується спеціальна канавка.

Стиснення і установка виробу проводиться з використанням спеціальних кліщів. Серед переваг застосування внутрішніх кілець варто відзначити наступні:

 • забезпечення надійного кріплення елементів всередині монтажного отвору;
 • гарантія тривалої та безперебійної експлуатації агрегатів;
 • простота монтажу і демонтажу.

Варто зазначити, що для поліпшення експлуатаційних характеристик поверхня виробів піддається спеціальній обробці (оцинкування, оксидуванню, фосфатуванню або кадміювання).

Рекомендації з вибору

Перш ніж купити стопорні кільця внутрішні, необхідно ознайомитися з асортиментом каталога і підібрати продукцію, яка оптимально підійде під ваші виробничі потреби. Зокрема, при виборі потрібно врахувати:

 • наскільки швидко зношуються кільця на вашому підприємстві;
 • де і наскільки інтенсивно вони будуть використовуватися;
 • для валу якого діаметру потрібні запчастини; які розміри кілець потрібні вам;
 • який матеріал – вуглецева сталь або нержавіюча сталь – буде оптимальним для вас.

Крім того, варто звернути увагу, що в каталозі представлені кільця внутрішні стопорні ДСТУ і DIN, а саме: ДСТУ 13941, ДСТУ 13943, DIN 472. Багато покупців помилково вважають, що між цими технологічними стандартами не існує відмінностей. Однак це не так – в деяких випадках відмінності між висотою, шириною, діаметром, масою та іншими параметрами ДСТУ і DIN досить істотні.

Купівля внутрішніх стопорних шайб в компанії ТОВ «УА.СНАБ»

Купити спеціалізовану продукцію у ТОВ «УА.СНАБ» можна оптом і в роздріб. Серед переваг обслуговування у нас:

 • доступні ціни, які стають можливими завдяки прямій співпраці з виробниками продукції;
 • індивідуальний підхід до кожного клієнта;
 • оперативна обробка замовлень;
 • доставка по Києву та іншим містам України.

Якщо у вас виникли складності при виборі товари або бажаєте уточнити ціни на продукцію з каталогу, рекомендуємо зв’язатися з менеджерами компанії по телефону або через форму зворотного зв’язку.