24.04.2017

Стопорні кільця ДСТУ

Стопорні кільця ДСТУ бувають трьох видів: зовнішні (зовнішні), внутрішні і швидкоз’ємні (ДСТУ 11648). Всі види найчастіше виготовлені з вуглецевої сталі або з дроту. Рідше зустрічаються варіанти з нержавіючої сталі, берилієвою міді.

Для першого випадку характерно прямокутний перетин, так як деталі виготовляються з листової або стрічкової пружинної стали, а вироби з дроту легше піддаються формуванню, тому перетин у них може бути круглим або овальним – можливе виготовлення стопорних кілець за індивідуальним замовленням.

Останнім часом набувають популярності наполегливі швидкоз’ємні шайби. Вони досить легко монтуються на валу, защелківая в спеціальну канавку, і знімаються вручну з додатком невеликого зусилля. Наполегливі шайби, також як і стопорні кільця ДСТУ, надійно кріплять деталі і підшипники кочення в місці монтажу, запобігаючи їх ковзання уздовж осі вала.

Як безпомилково зробити замовлення?

Щоб купити стопорні кільця ДСТУ в Україні, відповідні заявленому стандарту якості і вашим потребам в достатній кількості, потрібно сформулювати відповіді на ряд питань:

  1. Як часто зношуються зовнішні і внутрішні деталі кріплення на вашому підприємстві?
  2. Де і як інтенсивно будуть використовуватися кільця / шайби?
  3. Який діаметр вала / функціонального отвори?
  4. Яке перетин краще: округле або прямокутне?
  5. Який матеріал вибрати: вуглецеву / нержавіючу сталь, берилієвих мідь або дріт?
  6. Який обсяг закупівель раціональніше: оптом чи вроздріб?
  7. Який резерв запасних деталей можливо зберігати на складі?
  8. Де купити стопорні кільця ДСТУ в Україні недорого?
  9. Як знайти надійного постачальника?

Для відповідей на частину з цих питань можна залучити експерта серед своїх співробітників або ж звернутися до консультанта в спеціалізованому магазині. З розвитком технологій процес вибору і контактування з дистриб’юторами стало легше. Ви можете з легкістю порівняти ціни, прочитати необхідну інформацію в інтернеті, задати питання по телефону.

Купівля за оптимальною ціною

Через наш сайт ви можете купити стопорні кільця ДСТУ в Києві або з доставкою в будь-який з населених пунктів України. Ціни представлені відповідно до діаметра застосованого вала або отвору, виходячи з призначення кріпильного вироби. На сьогоднішній день середній і дрібний опт є оптимальним рішенням з точки зору економії, а також організації робочого процесу.

Наша продукція попередньо проходить всі необхідні перевірки, підкріплена сертифікатами. Ми співпрацюємо з кращими виробниками кріпильних деталей з Німеччини, Італії, Польщі, тому, звертаючись до нас, можна не сумніватися в якості.

Наші менеджери завжди готові допомогти з вибором, проконсультувати і оформити індивідуальне замовлення при необхідності. Крім того, ми готові запропонувати вигідну бонусну програму і проявити гнучкий цінової підхід. Через наш інтернет-магазин можна купити стопорні кільця ДСТУ і швидкоз’ємні шайби зручно, оперативно, недорого, з гарантією якості, уважним ставленням до ваших потреб!